Vaša cesta ku krásnej a žiarivej pleti

Predstavujeme Vám prírodnú kozmetiku dõTERRA a SHAMANIC. 

Pomocou správnej starostlivosti prostredníctvom prírodných ingrediencií dokážete svoju pleť vyživiť a udržať čo najdlhšie KRÁSNU A ZDRAVÚ.

U NÁS SI VYBERIETE NIEKOĽKO RADOV STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

dõTERRA Esenciálna starostlivosť o pleť obsahuje špičkové technológie, ktoré dopĺňajú starostlivý výber esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG™.

Zamerajte sa na viditeľné znaky starnutia už dnes a pomocou Esenciálnej starostlivosti o pleť dōTERRA podporte mladší vzhľad svojej pleti v budúcnosti.

Esenciálna starostlivosť o pleť dōTERRA je skupina produktov starostlivosti o pleť navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám starostlivosti o pleť.

OčistaČistiaci gél na tvár doTERRA využíva esenciálne oleje z čajovníka a mäty piepornej na očistu pokožky a podporu zdravej pleti. Prírodné čistiace látky výťažku z koreňa juky a výťažku z kviláje mydlovej šetrne odplavia nečistoty a zanechajú pokožku s čistým, sviežim a hladkým vzhľadom.

TonizáciaTonikum na zmenšenie pórov bolo vytvorené na viditeľné zmenšenie vzhľadu pórov. Esenciálne oleje levanduľa, ylang-ylang a rumanček kamilkový sa starajú o upokojenie citlivej pokožky a inovatívne ovocné a rastlinné výťažky tonizujú a nastoľujú rovnováhu.

RegeneráciaRegenerujte svoju pokožku s oživujúcim peelingom doTERRA. Jojobové estery sa starajú o vyčistenie pokožky a rastlinné výťažky z mandaríniek, jazmínu a lopúcha väčšieho pomáhajú pleť tonizovať, zjemniť a hydratovať.

HydratáciaSpevňujúce sérum doTERRA s obsahom esenciálnych olejov kadidlo, havajské santalové drevo a myrha je vedecky vyvinuté na podporu hydratácie pokožky a súbežnú redukciu výskytu nedokonalostí pleti, aby vám pomohlo dosiahnuť pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť.

Vyskúšajte:

Rad HD clear – pre problémovú pleť

Rad Verage – pre spevnenie a zmiernenie známok starnutia

Rad Hydratácia – pre výživu a a podporu omladenia pleti

Základ pre vašu prirodzenú krásu môže podporiť aj vysokokvalitná vegánska kozmetika SHAMANIC.

SHAMANIC  je kozmetika 

  100% vegánska, 100% prírodná, 100% bezvodá 

Ideálna starostlivosť o vlasy a pokožku je založená  na čistých olejových formulách, ktoré optimalizujú vodnú rovnováhu pokožky a vlasov. Použité sú výhradne suroviny z volného zberu v Amazonii.

Zber prebieha podľa starých šamanských postupov a len v takom množstve, ktoré je tolerantné k prírode. Tieto cenné zložky sú spracovávané za studena. Oleje použité v produktoch sú nerafinované a vyrábajú sa v továrne v Starbergu podľa najnovších vedeckých poznatkov o vysoko účinných látkach s certifikátom BDIH. Všetky výrobky SHAMANIC neobsahujú vodu a sú vegánské. Voľne zbierané zdroje z Brazílie a vyrábané produkty v Nemecku.

Produkty v ponuke:

Hydratačný pleťový olej zvlhčenie a ukludnenie pleti, vhodný aj ako podklad pod make up

Špeciálny krémový olej regeneruje a obnovuje

Hyauloronové sérum – vyživujúce liftingové sérum, vhodné aj ako podklad pod make up

Hl’bková amazonská íľová maska – čistá a svieža pleť

Táto webstránka používa cookies.