Toto musíte mať pri starostlivosti o pleť

Esenciálna starostlivosť o pleť dōTERRA je skupina produktov starostlivosti o pleť navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám starostlivosti o pleť.

Rad Esenciálna starostlivosť o pleť obsahuje špičkové technológie, ktoré dopĺňajú starostlivý výber esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG™.

Zamerajte sa na viditeľné znaky starnutia už dnes a pomocou Esenciálnej starostlivosti o pleť dōTERRA podporte mladší vzhľad svojej pleti v budúcnosti.

Očista

Čistiaci gél na tvár doTERRA využíva esenciálne oleje z čajovníka a mäty piepornej na očistu pokožky a podporu zdravej pleti. Prírodné čistiace látky výťažku z koreňa juky a výťažku z kviláje mydlovej šetrne odplavia nečistoty a zanechajú pokožku s čistým, sviežim a hladkým vzhľadom.

Tonizácia

Tonikum na zmenšenie pórov bolo vytvorené na viditeľné zmenšenie vzhľadu pórov. Esenciálne oleje levanduľa, ylang-ylang a rumanček kamilkový sa starajú o upokojenie citlivej pokožky a inovatívne ovocné a rastlinné výťažky tonizujú a nastoľujú rovnováhu.

Regenerácia

Regenerujte svoju pokožku s oživujúcim peelingom doTERRA. Jojobové estery sa starajú o vyčistenie pokožky a rastlinné výťažky z mandaríniek, jazmínu a lopúcha väčšieho pomáhajú pleť tonizovať, zjemniť a hydratovať.

Hydratácia

Spevňujúce sérum doTERRA s obsahom esenciálnych olejov kadidlo, havajské santalové drevo a myrha je vedecky vyvinuté na podporu hydratácie pokožky a súbežnú redukciu výskytu nedokonalostí pleti, aby vám pomohlo dosiahnuť pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť.

Táto webstránka používa cookies.