SÚ ESENCIÁLNE OLEJE doTerra NAOZAJ DRAHÉ?

“To si nemôžem dovoliť, je to drahé.“

Z času na čas počujem túto vetu, keď sa ma niekto opýta, koľko stojí fľaštička esenciálneho oleja. Vtedy si spomeniem na moju reakciu spred dvoch rokov, kedy som o doTerre prvý krát počula: „Čo im šibe, za takú malú fľaštičku chcú 30€?“😀

Dnes viem, že v tej fľaštičke je najkvalitnejší rastlinný extrakt a poctivá práca lokálnych farmárov z celého sveta. Môžem si vyhľadať výsledky podrobného testovania, ktoré sú zverejnené pre každú jednu fľaštičku = viem, že je v nej 100% čistý olej, ktorý sa nebojím použiť na pokožku svojich detí. A používam ich, lebo FUNGUJÚ. 15ml fľaštička mi môže vydržať celé roky, pretože je v nej cca 250 kvapiek a často pre zlepšenie stavu daného problému stačia JEDNA – DVE kvapky. 

Dnes viem, že to nie je investícia „navyše“ ale „namiesto“, pretože vďaka doTerre nemusím kupovať tekuté mydlo,  prací gél, prípravok na riad, osviežovače vzduchu, šampóny, kondicionéry, labelo, čistiace prostriedky do kúpeľne, kuchyne, na dlážky, na okná. Môžem mať toto všetko bez škodlivých látok, ktorých mám v živote viac než dosť. A tiež ušetrím na liekoch. Minule som vyhadzovala expirované sirupy od kašľa a iné lieky, celková suma sa vyšplhala na 120€. Takmer toľko stojí základná sada 10 olejov, ktoré pokryjú 80% bežných zdravotných problémov.

Zdravie má nevyčísliteľnú hodnotu a je super, že máme možnosť výberu, akým spôsobom si ho podporíme. A to, čo sa zdá ako drahá investícia, nám v konečnom dôsledku môže peniaze ušetriť. 

Táto webstránka používa cookies.