Naše služby

Technika AromaTouch

Technika AromaTouch je vedecky podložená metóda nanášania esenciálnych olejov. Správne vykonávanie techniky si však vyžaduje vysokú úroveň znalostí a podstatne veľa času.

Ide o masážnu techniku s použitím čistých terapeutických esenciálnych olejov najvyššej kvality vykonávanej pozdĺž energetických meridiánov na chrbáte a chodidlách klienta. Táto technika vytvára rovnováhu sympatického a parasympatického nervového systému – HOMEOSTÁZA. 
Technika bola vyvinutá. DR. Davidom Hillom, odbroníkom v oblasti aromaterapie, ktorý v nej spojil svoje znalosti západnej a východnej medicíny s pôsobením esenciálnych olejov.
 
Hlavné výhody:
►  podporuje imunitný systém
►  redukuje zápalové procesy v organizme
►  podporuje homeostázu
►  zlepšuje fyzickú pohodu, eliminuje toxíny a emočný stres
►  zbavuje telo toxickej záťaže
►  harmonizuje hormonálny systém
►  upokojuje bolesti svalov, povzbudzuje a obnovuje činnosť svalov
AromaTouch masáš používa OSEM esenciálnych olejov od spoločnosti dõTERRA spojených do 4 dvojíc.
Toto ošetrenie je skvelým spôsobomako zažiť voňavý vplyv dlhodobo a hlboko pôsobiacich liečivých účinkov esenciálnych olejov.
pozrite si bližšie Balík AromaTouch  – a kúpte ho v zvýhodnenej cene.
 
U nás máte možnosť si dopriať túto techniku s vyškoleným doterrákom – Maťkou alebo Evkou – stačí sa len dohodnúť na termíne. V prípade záujmu si viete spraviť certifikovaný kurz AromaTouch techniky u skúsenej aromaterapeutky.
 
Ak ste nemali príležitosť stať sa certifikovaným trénerom techniky alebo ak nemáte možnosť stráviť hodinu podelením sa o zážitok z esenciálnych olejov s priateľom v núdzi, techniky ruky AromaTouch Hand Technique /ATHT/ je praktickou a jednoduchou alternatívou, ktorú hravo zvládnete.

 Video aromatouch technik zakladateľ Dr. Hill

Esenciálne sada – sada Aromatouch je k dispozícii ako zvýhodnený balík

ITOVI skener

iTOVi skener pracuje s technológiou GSR (galvanická odozva pokožky) .

Skener má na sebe dve elektródy, ktoré sa dotýkajú vašej pokožky, keď prístroj počas merania držíte v ruke. 

Pri vyvíjaní appky vedeckí spolupracovníci iTOVi zmerali frekvenciu každého jedného olejčeka, zmesi a výživového doplnku, ktorý je v ponuke. 

Tieto frekvencie počas merania prechádzajú cez elektródy do vašej pokožky formou elektrických mini výbojov, ktoré však vôbec necítite. A aj keď vy nič necítite, vaše telo vykazuje určitú odozvu, ktorá sa zaznamenáva a pomocou patentovaného algoritmu a appka určí, na ktorý produkt ste mali najsilnejšiu odozvu, tj. s jeho použítím sa môžete dostať čo najrýchlejšie do rovnováhy.

Okrem top produktov zhodnotí aj váš emočný a fyzický stav a navrhne oleje, ktoré vás podporia pri harmonizovaní nerovnováh v danom fyzickom/emočnom systéme. 

My už doma viac ako tri roky netipujeme, ale meriame sa, keď už nevieme, ako ďalej alebo ktorým smerom diskomfort uchopiť. Naše deti sú zvyknuté na meranie a dokonca si ho aj pýtajú, ak sa necítia úplne fit.

Počas meraní na ITOVI sa automaticky pustí video, v ktorom sa nám prihovára jeden zo zakladateľov iTOVi Cy 

Páči sa tu je preklad pre rýchle pochopenie princípu a výhod.

Ahoj, som Cy Tidwell, jeden zo spoluzakladateľov iTOVi. Vedeli ste, že všetky esenciálne oleje, doplnky, vitamíny a minerály majú jedinečnú frekvenciu? Práve teraz scanner vysiela jemné elektrické frekvencie do vášho tela, zároveň meria a zaznamenáva jeho reakciu. To vám poskytne presné údaje o tom, na ktoré oleje a doplnky vaše telo najlepšie reaguje.

Spoločnosti Fitbit a Samsung používajú rovnakú technológiu GSR, ktorá pomáha k zlepšeniu vášho zdravia cez namerané údaje. Bežné veci ako teplota, stres a únava vyčerpávajú naše telo. 

S pomocou nášho patentovaného algoritmu sa vygeneruje report, ktorý vám pomôže maximalizovať vaše zážitky s olejmi a doplnkami.

Prístroj iTOVi nie je diagnostická pomôcka, ale napriek tomu napomáha k vytvoreniu wellness plánu. Za pár sekúnd sa vygeneruje váš osobný zoznam a my vám odporúčame tieto oleje a doplnky používať na zlepšenie kvality vášho života.

Všetci členovia našej skupiny Dotykyprírody majú jedinečnú príležitosť zažiť meranie Na ITOVI skeneri ako Bonus pri registrácii.

Ak sa nadchnete týmto prístrojom ako my – informujte sa o  možnosti vlastniť ho a merať sa s členmi rodiny kedykoľvek budete chcieť a potrebovať.

Pre bližšie informácie o kúpe skenera, akciách a vzdelávaniu nás kontaktujte.

V našom tíme máme k dispozícii ITOVI na Meranie v Mieste: Pezinok, Vinosady, Trnava, Modra, Bratislava.

Spolupráca

Chceš s nami spolupracovať?

Podnikajte s nami…budˇte sama/sám sebe pánom. Si mamička na materskej dovolenke alebo žienka, či muž, ktorý si chce v rámci svojho času zarobiť pár chcechtákov?Je to jednoduché – stačí mať registráciu dõTERRA v našom tíme a odpovedať si ÁNO na tieto 3 otázky:

  1. Chcem byť súčasťou úžasnej spoločnosti
  2. Chcem byť súčasťou komunity Dotykyprírody
  3. Som nadšený/á z  esenciálnych olejov a chcem ich zdielať ďalej

Ak ste sa rozhodli ísť touto cestou s nami, vítame Vás s láskou  a pokorou. Cesta za vysokým cieľom spočíva v malých krokoch a robiť tieto mini kroky je dobré v spoločnosti ľudí s podobnými plánmi a snami. Radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti, predstavíme vám produkty i postup k vybudovaniu svojho vlastného biznisu.

Výhody biznisu:

  • Počiatočné náklady na vaše podnikanie sú minimálne – stačia financie na vaše vlastné produkty, ktoré doma používate
  • Získate finančnú slobodu
  • Pracujete kedy máte chuť, a kdekoľvek ste
  • Spoznáte zaujímavých ľudí
  • U nás získate základné vzdelávanie a info o esenciálnych olejoch aj je na vás, či sa budete chcieť vzdelávať viac

Zarobiť prvých 50 dolárov (42 eur) je veľmi jednoduchá cesta a môže sa vám to podariť hneď prvý mesiac fungovania v dõTERRA- kontaktujte nás na mail dotykyprirody@gmail.com a dohodneme si osobné stretnutia, kde ti všetko vysvetlíme a objasníme.

Konzultácie

Pre jednotlivca - meranie na ITOVI - vysvetlenie výsledkov skenu,odporúčania, použitie EO

– v prípade záujmu nás prosím kontaktujte tu info@www.dotykyprirody.sk
– dohodneme si termín a podmienky stretnutia

Pre skupinu 2-6 ľudí - vysvetlenie pôsobenia EO, odporúčania, ovoniavanie, miešanie EO, 3 spôsoby použitia EO

– ak máte svoju skupinku kamaráltiek, či rodiny spravíme stretnutie len pre vás – kontaktujte nás info@www.dotykyprirody.sk
– pozrite si naše naplánované termíny VOŇAVÝCH STRETNUTÍ a prihláste sa

Pre firmu - manažovanie nálady na pracovisku, výber vhodných EO na podporu energie, nálady,použitie EO

Veľa pracovísk, či už kancelárie, zasadacie miestnosti, alebo vstupné miestnosti do škôlky a školy, ako aj recepcie /zubár/, či malé prevádzky /optika,…/ nás oslovilo, aby sme zamestnatnancom vysvetlili a ukázali ako si bezpečne, prírodne a čisto môžu vytvoriť pozitívnu atmosféru v práci … mať príjemnú vôňu – nie vtieravú ale nenásilnú – nie s pridaním rôznych syntetických dochucovadiel, je veľmi dôležité pre úspešnú a príjemnú prácu … 
Ak máte záujem o takúto 2 hodinovú ochutnávku a ovoňávku esenciálnych olejov vo vašej firme, kontaktujte nás prosím. Podľa vašich požiadaviek pripravíme vzorky esenciálnych olejov ako aj rôzne difuzériky a možnosti použitia.

Táto webstránka používa cookies.