Uverejnené Vložiť komentár

Deti milujú masáže s esenciálnymi olejmi

Kvetinová, vzdušná vôňa levanduľového esenciálneho oleja môže mať

upokojujúci, utišujúci a uvoľňujúci účinok – pri detičkách to platí rozhodne!

 Vyskúšajte večernú upokojujúcu masáš Vášho dieťatka s levandulkou.

Odporúčame použiť praktické balenie Esenciálny olej levandula + frakciovaný kokosový olej v TOUCH balení 10ml.Touto zmesou môžete rovno aplikovať olejček na pokožku – chrbátik spodok nožičiek / dajte pozor, aby si vaše dieťatko neobtrelo ruky o olejček a nedalo do očí, uší a nosa. 

Esenciálny olej Levanduľa od dõTERRA

• Podporuje pocity uvoľnenia • Pôsobí utišujúco na pokožku • Upokojuje • Prírodný a jednoducho sa používa• Výťažky z rastlín sú úžasnými prínosmi• Certifikovanej čistej testovanej triedy CPTGTM • Čisté a silné.

Pre pokojný spánok, pri nádche alebo po väčšej fyzickej či emočnej záťaži Zmiešajte:1 polievkovú lyžicu PODKLADOVÉHO OLEJA (kokosový, mandľový a i.)4 kvapky LEVANDUĽOVÉHO esenciálneho oleja- zmesou jemne masírujeme chodidlá pred spaním- masáž nožičiek majú obzvlášť rady deti ale aj dospelí 

Viete že?Levanduľový olej je snáď najobľúbenejší. Ľudia už tisícky rokov si ho vážia pre jeho nezameniteľnú vôňu a terapeutické vlastnosti. Už v starom Egypte, odkiaľ rastlinka pochádza ju využívali na kúpanie, relaxáciu a hojenie rán. Veľmi podobne s ňou zaobchádzali aj Rimania. Levanduľa je známa aj ako Matka esenciálnych olejov. Je to jeden z najužitočnejších esenciálnych olejov. Pravdepodobne sa stane jedným z hlavných olejov, ktoré používame v našich domácnostiach.Schopnosť Lavender je neobmedzená. Počas I. a II. Svetovej vojny, v kórejskej vojne a vo Vietname vojaci a lekári nosili extrakt z Lavender so sebou na bojisko, aby dezinfikovali rany a upokojili obavy a pomohli tým, ktorí sú v bolestiach. Lavneder je veľmi jemná a šetrná k pokožke. 

Deti milujú masáže s esenciálnymi olejmi – mám to odskúšané doma na synčekovi – ten čas hladkania a mojkania pred večerným spánkom nám ostal doteraz a to už má 7 rokov. Je to náš večernný rituál – netreba robiť celú aromatouch masáž – ja dávam 1-2 olejčeky a pár minút hladkania …  Máte tento olejček doma? ak nie – pozrite na čo všetko vďaka chemickému zloženiu môžete tento EO použiť:💜kožné podráždenia💜antioxidačné a protizápalové účinky – použitie v kozmetike💜Ekzémy, dermatitídy, psoriáza, akné💜Popáleniny, spáleniny od slnka, štípance💜Podpora rastu vlasov💜Antimikrobiálny a antivírusový účinok – herpes simplex, herpes zooster ale tiež aj ovčie kiahne💜účinný repelent – vši, hmyz, kliešte.💜Osvieženie vzduchu-skrine, matrace, auto💜Bolesti hlavy a napätie 💜Uvoľnite napätie a vyčerpanie💜Silné prírodné antihistaminikum v spojení Lemon a Peppermint💜Podpora reči – Lavender je olej 5. energetického centra. Na vonkajšej strane krku podporuje jasnú sebadôveru. Je to skvelá pomôcka aj pre deti, ktoré sa učia hovoriť. Je však tiež skvelá pre ľudí, ktorí sa pripravujú hovoriť aj verejne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *