Aromatouch technika – moja záchrana

Moja silná skúsenosť s EO – po návrate z dovolenky mi bolo navečer nevoľno, veľmi ma bolelo celé telo ako keď začína chrípka a večer mi stúpla teplota na 38C, skrátka celé zle. Premýšľala som, ako tento stav rýchlo vyriešiť a poprosila som partnera, či mi nedá Aromatouchku. Síce na kurze nikdy nebol, ale navigovala som ho, čo má robiť s rukami a kedy ktorý olejček použiť.

Výsledok? 24hodín po Aromatouch masáži som bola na 90% fit, na ďalší deň 100%! 🧐😳😁👏🏻👏🏻👏🏻 aromatouchka nie je masáž v pravom zmysle slova ale technika nanášania ôsmich esenciálnych olejov pozdĺž meridiánov a energetických zón na chrbte a nohách. Pomáha znovu nadobudnúť stav homeostázy tela a manažovať faktory, ktoré ju narúšajú (stres, toxická záťaž, zápal..). Používame ju vždy, keď sa niekto z nás (dospelých či detí) necíti 100% z akéhokoľvek dôvodu, ale je super aj na prevenciu.

Po Aromatouch ako po každej masáži treba piť veľa vody, aby sa toxíny dostali z tela von a najmä relaxovať 😉. Výsledok sa dostaví do 24hodín, keďže oleje pracujú aj keď ich už nevnímame na koži 🙏🏻 

Táto webstránka používa cookies.