Aplikácia o esenciálnych olejoch

Aplikáciu pre Vás pripravujeme!

Ak hľadáte spôsob ako jednoducho a zrozumiteľne získať informácie o použití esenciálnych olejov – naša aplikácia je určená priamo Vám. 

Zameňte množtvo kníh, článkov, brožúr a príručiek – jednoducho si stiahnite aplikáciu do mobilného telefónu a pár kliknutiami sa dozviede ako jednoducho a bezpečne použiť esenciálne oleje.

Stiahnutím APLIKÁCIE  – získate prístup nielen k informáciam o esenciálych olejoch, o ich pôsobení na telo a na ľudské emócie, ale získate aj prístup k informáciám ako porozumieť chorobám a ako si pomôcť k vyrovnaniu nepohody do stavu  rovnováhy, ako zvýšiť frekvencie orgánov pomocou esenciálnych olejov aj iných metód.

Aplikácia obsahuje

  • Všeobecné informácie o esenciálnych olejoch, ako sa získavajú, čistota, kvalita, bezpečnosť
  • Použitie esenciálnych olejov 3 spôsobmi
  • Popis a odporúčania použitia jednotlivých esenciálnych olejov, synergických zmesí a doplnkov
  • Pôsobenie esenciálnych olejov na emócie
  • Popis a rozdelenie telesných systémov a odporúčania k použitiu esenciálnych olejov a doplnkov na riešenie zdravotných obmedzení po fyzickej stránke
  • Pohľad na zdravotné obmedzenia z hľadiska psychosomatiky a možné odporúčania použitia esenciálnych olejov a doplnkov
  • Blog – skúsenosti, recepty

Vnútorné prostredie tela neprestajne reaguje na vonkajšie prostredie. K chorobám dochádza, kedˇvznikne  medzi nimi nerovnováha. Človek potrebuje vedieť, ako vzniká chorobný proces na psychosomatickej úrovni, aby mohol vnútorné prostredie  meniť a zosúlaďoval ho s vonkajším prostredím.

Čím lepšie budete rozumieť svojmu telu a jeho jednotlivým častiam, tým viac možností budete mať na to, aby ste prinavrátili svojmu telu plné zdravie a rovnováhu. 

Táto webstránka používa cookies.