Zvládnite ,,ťažké” rána, energické poobedia a aj pokojný čas na spánok – DETSKÁ kolekcia v akcii

 

 

 

Detská sada môže byť dobrým prostriedkom harmonizácie nielen pre detičky, ale i pre Vás. Skladá sa zo 7 zmesí.

Jedna zmes je určená na podporu vyváženého trávenia a ostatné zmesi sú rozdelené do 3 dvojíc na vyváženie mentálneho, emocionálneho a fyzického zdravia. 

V každej dvojici je jedna zmes na podporu nárastu energie a druhá na jej elimináciu a regeneráciu.

Jednotlivé olejové zmesi môžete kúpiť aj samostatne – stačí len vybrať, ktorý práve teraz potrebuje Vaše dieťa.

 
Balík obsahuje:

TAMER /zmes na vyváženie trávenia/ je určená pre deti a dospelých všetkých vekových kategórií. Upokojuje, ochladzuje a zároveň poskytuje príjemnú, príťažlivú arómu. Upokojujúca aróma môže zmierniť následky nevoľnosti z cestovania i akejkoľvek nestrávenej situácie a preťaženia.

Chcem objednať

Ak je dieťa počas učenia roztržité, vytiahni THINKER /aktivátor mysle/. Aplikuj na zápästia detí, ktoré sú slabo sústredené alebo pri nechuti do učenia ako takej. Je vhodné ju použiť aj pred skúškami.

Aplikuj CALMER /ukľudnenie mysle/ na zápästia pred spaním alebo odpočinkom aby sa stíšila myseľ a upokojili starosti. Táto zmes umožní starším deťom prevziať kontrolu nad svojii vlastnými spánkovými návykmi.

Chcem objednať

Keď sa dieťa cíti slabé, použi STRONGER /energizovanie a ochrana tela/ na zadnú stranu krku, aby získalo väčšiu silu počas ťažkých situácií. Podporuje prirodzenú imunitnú ochranu a ponúka posilnenie emócií.

Chcem objednať

Po namáhavom športovom výkone alebo po náročnom dni nanes RESCUER /ukľudnenie tela/ na pulzné body, krk, kĺby alebo iné cielené oblasti dieťaťa.

Chcem objednať

Keď dieťa cíti pochybnosti, starosti, úzkosť, využi BRAVE /aktivovanie emócií a srdca/. Táto energizujúca zmes podporuje dôveru a vieru v seba. Môže byť užitočná pred športovou udalosťou, hudobným výkonom, testom alebo kedykoľvek ked’ deti potrebujú trochu povzbudenia a sebadôvery.

Chcem objednať

Keď sa emócie dieťaťa zdajú byť labilné, môžeš podporiť vyvážené pocity pomocou STEADY /ustálenie emócií/. Predtým ako dieťa odíde do školy, aplikuj zmes na spodnú časť chodidiel, pre pocit pokoja počas celého dňa. Aplikuj na zápästia alebo krk podľa potreby v priebehu dňa, kým sa emócie ustália.

Chcem objednať

Táto webstránka používa cookies.