Akčné produkty mesiaca AUGUST

Produkt mesiaca – Cédrové drevo (15 ml)

Esenciálny olej Cédrové drevo, známy svojím sýtym zafarbením a hrejivou drevitou vôňou, má nespočetne veľa prínosov pre pokožku. Považuje sa za jeden z najuzemňujúcejších olejov a pomáha podporovať upokojujúce prostredie na sklonku dlhého dňa. Cédre pochádzajú zo studeného podnebia, dobre sa im darí vo vysokých nadmorských výškach a dorastajú až do výšky 30 metrov. Pri vonkajšom použití má Cédrové drevo prečisťujúce vlastnosti. Navyše sa často používa pri masážnej terapii na uvoľnenie a utíšenie mysle a tela. 
 
Získajte produkt mesiaca ZDARMA zadaním jednej vernostnej objednávky v celkovej výške 125 PV alebo viac, ktorá sa spracuje do 15. augusta 2021. 
 
Tip na používanie 
 
Pokúste sa do vašej starostlivosti o pleť začleniť olej Cédrové drevo a Levanduľa 

Zľava 10 % – Petitgrain (15 ml)

Esenciálny olej Petitgrain sa získava z pomarančovníka horkého, ktorý má dlhú históriu použitia v tradičných liečebných postupoch. Patrí medzi ne schopnosť podporovať uvoľnenie a redukovať výskyt nedokonalostí pleti. Petitgrain sa pre svoju sviežu bylinnú vôňu v širokej miere používa v parfumérskom priemysle. Vďaka chemickému profilu podobnému oleju Levanduľa a Šalvia je olej Petitgrain dobrým spoločníkom esenciálneho oleja Levanduľa, pretože tieto dva oleje majú veľa spoločných účinkov. 

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body.

Tip na použivanie 

 Zrieďte a naneste na pokožku, aby ste pomohli zredukovať výskyt nedokonalostí pleti 

Táto webstránka používa cookies.